Podpořte domácí kapely!

Podpořte domácí kapely v nelehké době zakoupením desky nebo třeba trička na Vohulto.cz.

90% z ceny každého zakoupeného produktu putuje přímo dané kapele. 

 

 

 

  1. Úvod
  2. Doprava a platba
Doprava a platba

 

Možnosti platby

BANKOVNÍM PŘEVODEM - platba předem prostřednictvím bankovního účtu. Po vytvoření objednávky zašlete na náš účet (č.: 1035509864/6100) požadovanou částku. Zboží vám bude zasláno až po připsání požadované částky na náš účet. Jako variabilní symbol, prosíme, použijte číslo objednávky.

DOBÍRKOU - za zboží zaplatíte při jeho převzetí na přepážce České pošty nebo v Zásilkovně, případně řidiči kurýrní služby. Tato služba je zpoplatněná částkou 19,- Kč, u Zásilkovny 23,- Kč, u služeb České pošty "Balík na poštu" a "Balík do ruky" částkou 70,- Kč.

PLATEBNÍ KARTOU - prostřednictvím zabezpečené platební brány. Do platební brány napíšete číslo vaší platební karty a další požadované údaje. Pro tento typ platby je nezbytné mít u své platební karty aktivní funkci "platby na internetu". Poskytovatelem platební brány je společnost ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754/48b, Hradec Králové, e-mail: platby-podpora@comgate.cz, tel: +420 228 224 267,  https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

ON-LINE BANKOVNÍM PŘEVODEM (ePlatba)- prostřednictvím zabezpečené platební brány. Při výběru způsobu platby kliknete na ikonku své banky a budete přesměrováni do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte a potvrdíte platbu. Transakce proběhne okamžitě. Poskytovatelem platební brány je společnost ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754/48b, Hradec Králové, e-mail: platby-podpora@comgate.cz, tel: +420 228 224 267,  https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

 

Možnosti a ceny dopravy

ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY - zboží vám bude doručeno přímo na vámi zadanou adresu.

Cena služby je 119,- Kč

 

ČESKÁ POŠTA - BALÍK NA POŠTU - zboží vám bude doručeno na pobočku pošty, kterou si sami zvolíte. K jeho vyzvednutí budete vyzváni prostřednictvím SMS a mailem. 

Cena služby je 99,- Kč

 

ČESKÁ POŠTA - BALÍKOVNA -  zboží vám bude doručeno na výdejní místo Balíkovny nebo na pobočku pošty, kterou si sami zvolíte (pozor: ne každá pobočka České pošty tuto službu poskytuje).  K vyzvednutí zboží budete vyzváni prostřednictvím SMS a mailem. 

Cena služby je 65,- Kč

 

ZÁSILKOVNA - zboží vám bude doručeno na pobočku Zásilkovny, kterou si sami zvolíte. K jeho vyzvednutí budete vyzváni prostřednictvím SMS a mailem. 

Cena služby je 79,- Kč

 

PPL - zboží vám bude dovezeno na zadanou adresu a předáno kurýrem přepravní společnosti.

Cena služby je 99,- Kč

 

 

Kdy dostanu objednané zboží?                                                                                               

Zboží expedujeme nejpozději do čtyř dnů od objednání (zpravidla však dřív). Pokud zvolíte jako způsob platby "platba předem na účet", bude zboží odesláno až po připsání požadované částky na náš účet.

Pro kapely

Hrajete rock, punk, metal nebo třeba HC? Řešíte, jak dostat své desky a trička k fanouškům?
Řešení je jednoduché: Prodávejte svůj merch prostřednictvím Vohulto.cz.

Bližší informace na vohulto.cz@email.cz

Podporujeme domácí kapely

Vohulto.cz podporuje české kapely v nelehké době, proto 90% z ceny každého zakoupeného produktu putuje přímo dané kapele. 

 
Kontakty
Zákaznická podpora Vohulto.cz
(Po-Ne, 8-20 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz